SHORT TRACK

Sezóna 2017/18 short track

Kalendár pretekov a výsledky slovenských pretekárov
DÁTUMSÚŤAŽMESTOŠTÁT Pozrí
K A L E N D Á R ISUPOZRI
02.-03. Sept 2017STEZ CUP 2017 - Olympijské nádeje Spisska Nova VesSVKVýsledky
02.-03.Sept 2017 Slovenský pohár I.koloSpišská Nová VesSVKVýsledky
08. - 10.Sept 2017 Danubia 1 - Austrian Open 2017Hart bei Graz AUTVýsledky
28 Sep-1 Okt 2017Audi ISU Svetový Pohár 1 kolo,
kvalifikácia na ZOH 2018
BudapestHUNVýsledky
5-8 Okt 2017Audi ISU Svetový Pohár 2 kolo,
kvalifikácia na ZOH 20182018
DordrechtNEDVýsledky
8 Okt 2017Slovenský pohár II.koloPrešovSVKVýsledky
13. - 15.Okt.2017Danubia 2 - Czech Open 2017Benatky nad JizerovCZEVýsledky
9-12 Nov 2017Audi ISU Svetový Pohár 3 kolo,
kvalifikácia na ZOH 20182018
ShanghaiCHN
16-19 Nov 2017Audi ISU Svetový Pohár 4kolo,
kvalifikácia na ZOH 20182018
SeoulKOR
19.Nov.2017Slovenský pohár III.koloSpišská Nová VesSVK
24. - 26.Nov 2017
Danubia 3 - Sofia Open 2017SofiaBUL
15 - 17 Dec 2017Slovak Open - Danubia series 4Spisska Nova VesSVK
12-14 Jan 2018Majstrovstvá EurópyDresdenGER
21 Jan. 2018Slovenský pohár IV.koloPrešovSVK
26. - 28.Jan 2018Danubia 5 - Pannonia Open 2017BudapestHUN
09. - 11.Feb 2018Danubia 6 - Zagreb Open 2017ZagrebCRO
18 Feb.2018Slovenský pohár V.koloPrešovSVK
2-4 Mar 2018Majstrovstvá sveta JuniorovWarsavaPOL
16-18 Mar 2018Majstrovstvá svetaMontréalCAN
30 Mar 2018Slovenský pohár V.kolo-Majstrovstvá SVKPrešovSVK

Sezóna 2016/17 short track

Plán pretekov a výsledky slovenských pretekárov
DÁTUMSÚŤAŽMESTOŠTÁT Pozrí
27-28 Aug 2016STEZ CUP 2015 - Olympijské nádeje Spisska Nova VesSVKvýsledky
27 -28 Aug.2016 Slovenský pohár I.koloSpišská Nová VesSVKvýsledky
23 - 25 Sept.2016 Danubia series 1 A&B - Romania OpenMiercurea Ciuc ROUvýsledky
01 - 02 Oct.2016Poland cupSanokPOLvýsledky
07-09 Oct 2015 Danubia sesries 2 C&D - Czech OpenBenatka nad JizerouCZEvýsledky
14-16 Oct 2016Csizmadia TrophyDebrecenHUNvýsledky
21-23 Oct 2016Alta Valtellina TrophyBormioITAvýsledky
30 Oct 2016Slovenský pohár II. koloPreovSVKvýsledky
výsledky po II.kole
4-6 Nov 2016ISU Worldcup-1CalgaryCAN1 000 m
500 m
12-13 Nov 2016Alpe Adria Trophy 1ZagrebCROvýsledky
25-27 Nov 2016Danubia-3 C&D - Bulgaria openSofiaBULvýsledky
2-4 Dec 2016Santa Claus CupBudapestHUNvýsledky
16-18 Dec 2016Danubia-4 A&B SanokPOLvýsledok
27-28 Dec 2016Slovakia CupSpisska Nova VesSVKvýsledky
Výsledky po III. kole
6-8 Jan 2017Danubia-5 C&DBudapestHUNvýsledky
13-15 Jan 2017ISU European ChampionshipsTorinoITAvýsledky
27-29 Jan 2017ISU World Junior ChampionshipsInnsbruck AUTvýsledky
10-12 Feb 2017Danubia-6 A&BZagreb CROvýsledky
11-18 Feb 2017European Youth Olympic Festival (EYOF)Erzurum TURvýsledky
3-5 Mar 201714th Tisza CupSzegedHUNvýsledky
10-12 Mar 2017ISU World
Championships
RotterdamNEDvýsledky - ženy
výsledky - muži
24-26 Mar 2017EUROPACUP FINALHasseltBELvýsledky
29 Mar 2017Slovensky pohar 4.koloSpisska Nova VesSVKvýsledky 4. kolo
výsledky po IV. kole

Sezóna 2015/16 short track

Plán a výsledky slovenských pretekárov
DÁTUMSÚŤAŽMESTOŠTÁTPozrí
29-30 Aug 2015STEZ CUP 2015Spisska Nova VesSVKvýsledky
25-27 Sep 2015 Danubia 1 - Austrian & Styrian OpenGrazAUTvýsledky
3-4 Oct 2015Polish CupSanok POLvýsledky
17-18 Oct 2015Alpe Adria TrophyZagrebCROvýsledky
23-25 Oct 2015Danubia 2 - Romanian OpenMiercurea CiucROUvýsledky
30 Oct-1 Nov 2015ISU World cupMontrealCANvýsledky 1 000 m

výsledky 500 m
6-8 Nov 2015ISU World cupTorontoCANvýsledky 500 m

výsledky 1 000 m
7-8 Nov 2015Csizmadia TrophyDebrecen HUNvýsledky
20-22 Nov 2015 Danubia 3 - Sofia Open Sofia BULvýsledky
5-6 Dec 2015Alpe Adria TrophyZagrebCROvýsledky
5-6 Dec 2015Czech Open Benátky n/Jizerou CZEvýsledky
11-13 Dec 2015 ISU World cup Shanghai CHN výsledky 1 000 m

výsledky 500 m
12-13 Dec 2015Santa Claus CupBudapeštHUNvýsledky
18-20 Dec 2015Danubia 4 - Slovak Open
Spisska Nova Ves SVK výsledky
15-17 Jan 2016 Danubia 5 - Sanok Open Sanok POLvýsledky
22-24 Jan 2016 European Championships MoskvaRUSvýsledky
29-31 Jan 2016 ISU World Junior Championships Sofia BULvýsledky
5-7 Feb 2016ISU World cupDrazdanyGERvýsledky
19 Feb 2016 Juniors Cup Nachod CZEvýsledky
20-21 Feb 2016 Hungaria Open- 13th Tisza Cup Szeged HUNvýsledky
26-28 Feb 2016 Danubia 6 - Latvian Open Ventspils LATvýsledky
11-13 Mar 2016 World Championships Seoul KORvýsledky
20 Mar 2016Tampex Cup 2016PrešovSVKvýsledky
18-20 Mar 2016 Europa Cup Final Budapest HUNvýsledky

Sezóna 2014/15 short track

Výsledky slovenských pretekárov
MESIACDEŇSÚŤAŽMESTOŠTÁTPozrí
AUGUST30.-31.STEZ CUP 2014 (S,A,B,C,Nov)Spisska Nova VesSVKvýsledky
SEPTEMBER12.-14. Danubia series(Jun.A+B) Miercurea CiucROUvýsledky
OKTÓBER3.-5.Senior Europa Cup & Danubia series (C+Nov.)ElblagPOLvýsledky
NOVEMBER16.Opalex Sigord CupPrešovSVKvýsledky
28.-30.Danubia 3-Austrian Open & Styrian Open, Graz, AUT GrazAUTvýsledky
DECEMBER13.-14.Santa Claus CupBudapeštHUNvýsledky
19.-21.Senior Europa Cup (S+A+B) & Danubia series(C+Nov)Spisska Nová VesSVKvýsledky
JANUÁR09.-11.Senior Europa Cup (S+A+B) & Danubia series(C+Nov)Banátky nad JizerouCZEvýsledky
24.-25.Tisza CupSzegedHUNvýsledky
23.-25.Majstrovstvá EurópyDordrechtNEDvýsledky
FEBRUÁR6.-8.Svetový pohárDrážďanyGERvýsledky
13.-15.Danubia 6-Pannonia Open,SENIOR EUROPA CUP-3BudapestHUNvýsledky
MAREC27.Febr. -01.Majstrovstvá sveta juniorov
OsakaJAPvýsledky
14.-15.Antes Akademik CupPrešovSVKvýsledky
13.-15.Majstrovstvá svetaMoskvaRUSvýsledky
20.-22. EUROPA CUP FINALOberstdorfGERvýsledky

Sezóna 2013/14 short track

Kalendár a výsledky slovenských pretekárov
MESIACDEŇSÚŤAŽMESTOŠTÁTVýsledky
AUGUST24.-25.STEZ CUP 2013 (S,A,B,C,Nov)Spisska Nova VesSVKvýsledky
SEPTEMBER13.-15.Vienna Cup – Danubia series 1. kolo ViedeňAUTvýsledky
22.Slovenský pohár juniorov I.koloPrešovSVKvýsledky
26.-29.Svetový pohárShangaiCHNvýsledky
OKTÓBER3.-6.Svetový pohárSoulKORvýsledky
17.-20.Alta Valtellina Trophy BormioITAvýsledky
26.Slovenský pohár juniorov II.koloSpisska Nova VesSVKvýsledky
NOVEMBER7.-10.Kvalifikácia na ZOH Soči 1.kolo
TorinoITAvýsledky
8.-11.Sanok Open - Danubia seriesSanokPOLvýsledky
14.-17.Kvalifikácia na ZOH Soči 2.koloKolomnaRUSvýsledky
22.-24.Czech Open - Danubie seriesBenátky nad JzerouCZE výsledky
NOVEMBER/DECEMBER30.-1.Santa Claus CupBudapeštHUNvýsledky
DECEMBER20.-22.Slovak open - Danubia series 4.koloSpišská Nová VesSVKvýsledky
JANUÁR3.-5Latvia Open - Danubia series 5.koloVentspilsLATvýsledky
17.-19.Majstrovstvá EurópyDražďanyGERvýsledky
25.-26.Tisza CupSzegedHUNvýsledky
FEBRUÁR7.-23Olympijské hrySočiRUSvýsledky
21.-23.Pannonia Trophy - Danubia series 6.koloBudapeštHUNvýsledky
MAREC7.-9Majstrovstvá sveta
juniorov
ErzurumTURvýsledky
14.-16.Majstrovstvá svetaMontrealCANvýsledky
21.-23.Európsky pohár juniorov - fináleSofiaBULvýsledky
28.-30.Lithuania OpenElektrenciLTUvýsledky
APRÍL 5.Slovenský pohár juniorov III. koloSpisska Nova VesSVKvýsledky
výsledky celkom

Sezóna 2012/13 short track

Kalendár a výsledky slovenských pretekárov
MESIACDEŇSÚŤAŽMESTOŠTÁTVýsledky
AUGUST27.-28.STEZ CUP 2012 (S,A,B,C,Nov)Spisska Nova VesSVKvýsledky
SEPTEMBER14.-16.Romania Open – Danubia 1(S+A,B) Miercurea CiucROUvýsledky
OKTÓBER5.-7.Vienna Cup - Danubia 2 (C+Nov.A)ViennaAUTvýsledky
19.-21Svetový pohár
CalgaryCANvýsledky
NOVEMBER9.-11.Alta Valtellina Trophy (S,A,B,C)BormioITAvýsledky
16.-18.Czech Open - Danubia 3 (S+A,B)Benátky nad JizerouCZEvýsledky
DECEMBER1.Santa Claus CupBudapeštHUNvýsledky
7.- 9.Svetový pohárShangaiCHNvýsledky
20.-22.Slovak Open - Danubia 4 (S+A+B) C,Nov. A , Nov.BSpisska Nová VesSVKvýsledky
JANUÁR04. - 06.Pannonia Open- Danubia 5
(S+A), B
BudapeštHUNvýsledky
13.Slovenský pohár 3.koloPrešovSVKvýsledky
19.-20.Tisza CupSzegedHUNvýsledky
18. - 20.Majstrovstvá EurópyMalmoSWEvýsledky
FEBRUÁR01.-03.Svetový pohárSočiRUSvýsledky
08.-09.Svetový pohárDražďanyGERvýsledky
17. - 22.EYOF 2013BrasovROUvýsledky
22.-24.Majstrovstvá sveta juniorovWaršavaPOLvýsledky
MAREC01.-03.Polandh Open - Danubia 6
(C,Nov. A)
ElblagPOLvýsledky
08.-10.Majstrovstvá svetaDebrecenHUNvýsledok
15.-17.Európsky pohár juniorov FináleBalsega di PineITAvýsledky
<

Sezóna 2011/12 short track

Kalendár a výsledky slovenských pretekárov
MESIACDEŇSÚŤAŽMESTOŠTÁTVýsledky
SEPTEMBER16.- 18.Bulgaria Open – Danubia 1 SofiaBULvýsledky
OKTÓBER01.Poľský pohárSanokPOLvýsledky
01. - 02.INVITATION CUP HeerenveenNEDvýsledky
07.-09.Poland Open – Danubia 2 SanokPOLvýsledky
NOVEMBER10.-13.Alta Valtellina TrophyBormioITAvýsledky
17.Slovenský pohár I.koloSpisska Nova VesSVKvýsledky
19.-20.Junior Czech openNáchodCZEvýsledky
25.-27.Panonia Open- Danubia SeriesBudapeštHUNvýsledky
DECEMBER02.-04.Svetový pohárNagoyaJAPvýsleky
09.-11.Svetový pohárShanghaiCHNvýsledky
10.-11.Santa Claus CupBudapeštHUNvýsledky
16.-18.Slovak Open - Danubia SeriesSp.Nová VesSVKvýsledky
JANUÁR06.-08.Latvia Open - Danubia seriesVenspilsLATvýsledky
15.Slovenský pohár II.koloSp.Nová VesSVKvýsledky
27.-29.Majstrovstvá EurópyMlada BoleslavCZE
výsledky
FEBRUÁR03.-05.Svetový pohárMoskvaRUSvýsledky
25.-26.Olympijské nádejePrešovSVKvýsledky
MAREC02.-04.Czech Open - Danubia seriesBenátky n.JizCZEvýsledky
9.-11.Majstrovstvá svetaShanghaiCHNvýsledky
17.-18.ALPE-ADRIA TROPHYCeljeSLOvýsledky
16.-18.Európsky pohár Juniorov FINÁLEBrasovROUvýsledky
31.Slovenský pohár III.koloPrešovSVKvýsledky

Sezóna 2010/2011 short track

Kalendár a výsledky slovenských pretekárov
MESIACDEŇSÚŤAŽMESTOŠTÁTVýsledky
SEPTEMBER17-19.Romanian Open – Danubia 1 Miercurea CiucROUO.K
OKTÓBER02-03. Alpe Adria Trophy - 1ZagrebCROO.K
15-17.Latvian Open – Danubia 2 VentspilsLATO.K
21-24.Svetový pohárMontrealCANO.K
23.Poľský pohárNový TargPOLO.K
28-31.Svetový pohárQuebec CANO.K
NOVEMBER12-14.Alta Valtellina CupBormioITAO.K
13-14.I. Teli Jasz KupaJaszberenyHUNO.K
19-21.Danubia 3 - Europa Cup Qual.1ElblagPOLO.K
26-28.Anatolian CupErzurumTURO.K
DECEMBER17-19.Slovak Open – Danubia 4 – Europa Cup Qual.2Spišská Nová VesSVKO.K.
JANUÁR14-16.Majstrovstvá EurópyHeerenveenNEDO.K
26-30.Zimná UniverziádaErzurumTURO.K
FEBRUÁR04-06.Pannonia Open – Danubia 5 - Europa Cup Qual.3BudapestHUNO.K
12-13.Alpe Adria Trophy – 4SarajevoBIHO.K
25-27.Majstrovstvá sveta JuniorovCourmayeurITAO.K
MAREC01-02.STEZ Cup JuniorovSpišská Nová VesSVKO.K
04-06.Finále Európského pohára JuniorovMnichovGERO.K
05-06.Olympijské nádejeSanokPOLO.K
11-13.Majstrovstvá svetaSheffieldGRBO.K
25-27.Czech Open – Danubia Final Benátky n. JizerouCZEO.K